Złoty Medal

Produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP na Targach Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech 2017

Linia zgrzewająco-czyszcząca typu Turbo S-line z technologią ContourLine Classic
Stürtz Maschinenbau GmbH, Niemcy
Zgłaszający: elumatec Polska Sp. z o.o.
Pawilon 5 stoisko 110
linia_zgrzewajaco-czyszczaca_typu_turbo_
Turbo Line z technologią Contourline Classic to najnowocześniejsze rozwiązanie, które wytycza nowe standardy w produkcji okien z tworzywa sztucznego. Proces zgrzewania bezywpływkowego, bo tym jest CONTOURLINE pozwala na uzyskanie innowacyjnego wyglądu zgrzewu o niespotykanej dotąd wąskiej spoinie., bez śladów obróbki mechanicznej widocznych powierzchni przy zachowaniu wysokiej wydajności produkcji. Firma Stürtz zrewolucjonizowała światowy rynek i nadała nowy trend w produkcji okien i drzwi z PCW.

Piła dwugłowicowa PRECISION EMMEGI GROUP
Włochy – Dystrybucja w Polsce R&D TECH Sp. z o.o.
Zgłaszający: R&D TECH Sp. z o.o., Zielona Góra
Pawilon 5D stoisko 84

emegi_zm.jpg
Piła dwugłowicowa 3 i 5-osiowa do obróbki aluminium, PCV i lekkich stopów metali z automatycznym posuwem ruchomej głowicy tnącej elektroniczną regulacją kątowego ustawienia 45° (wewnętrzne) do 15° (zewnętrzne) z dokładnością do 280 miejsc w obrębie każdego stopnia. Maszyna dostępna w wersji długości ciętych profili 4,5 m lub 6 m. Posiada przemysłowy komputer z dotykowym panelem i intuicyjnym oprogramowaniem.

Zgrzewarka kształtowa SL4 FF EVO
GRAF SYNERGY S.R.L., Włochy
Zgłaszający: FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o., Sp.k., Wysogotowo
Pawilon 5 stoisko 104

zgrzewarka_ksztaltowa_sl4_ff_evo.jpg

Robot SL4-FF-EVO łączy kształtowo profile PVC o dowolnych kształtach i bardzo różnych powierzchniach (folie, nakładki ALU, forniry etc.) uzyskując zaokrąglenie zewnętrznej tylnej krawędzi w zgrzanym narożu - jest obecnie jedyną taką propozycją na rynku. Pozwala łączyć profile bez konieczności ich późniejszego oczyszczania, co bardzo ułatwia i skraca proces produkcji. Maszyna pozwala produkować stolarkę o bardzo wysokich parametrach jakościowych, co daje możliwość lepszego pozycjonowania produktów i uzyskiwania większych marż przez producentów stolarki otworowej.

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.

 

Podczas odbywających się imprez targowych, goście targów będą mieli szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej Złotego Medalu, poprzez specjalnie przygotowany sondaż. Każda z osób będzie miała możliwość oddania swojego głosu tylko na jeden produkt, który uważa za absolutny targowy HIT! Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTÓW” oraz specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę.

 

Więcej informacji >>

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact