Dlaczego warto wziąć udział w targach WinDoor-tech

fot-maciej_kuszela_poznan.jpg

  • Targi WinDoor-tech to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprojektowany po to, by zgromadzić w jednym czasie i miejscu producentów okien, drzwi, bram i systemów fasadowych, jak również projektantów i przedstawicieli środowisk naukowych z ich odbiorcami.
  • To targi jedyne w swoim rodzaju, bo poruszające kompleksową tematykę maszyn i komponentów dla tego segmentu
  • Targi WinDoor-tech odbywają się w tym samym czasie co targi Budma, co powoduje interesującą synergię biznesową. Uczestnicy branży okien, drzwi i bram z jednej strony, jako wystawcy targów Budma, spotkają się z odbiorcami swoich gotowych produktów, a z drugiej - już jako zwiedzający nowych targów WinDoor-tech - mogą zapoznać się z szeroką ofertą dostawców technologii i komponentów do produkcji.

"Branża producentów okien i drzwi w Polsce jest bardzo znacząca. Jesteśmy też liczącym się eksporterem stolarki budowlanej na rynki Europy Zachodniej, w tym gównie na rynek niemiecki, francuski i brytyjski. Surowe normy techniczne, jak również dbałość o wysoką jakość produktów sprawia, że zainteresowanie nowymi trendami oraz nowoczesnymi, wydajnymi i energooszczędnymi technologiami stale rośnie.  Firmy z sektora stolarki otworowej, uczestniczące do tej pory w targach Budma, przyjęły informację o nowych targach z dużym entuzjazmem. Obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania ze strony nowych firm, dla których polski rynek stolarki budowlanej wydaje się wyjątkowo atrakcyjny."

Zapraszamy do udziału w targach! 
Mateusz Szymczak - Dyrektor Projektu

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna