WinDoor-tech w pigułce

Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i przedstawiciele środowisk naukowych.

Branża stolarki okiennej to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Na krajowym rynku działa już ponad dwa tysiące producentów okien, którzy stale kreują nowe trendy zaskakując nie tylko rozwiązaniami designerskimi, ale przede wszystkim technologicznymi. Wystawcy Windoor-tech muszą tym wyzwaniom sprostać. Ich oferta prezentowana na targach nie tylko musi podążać za fantazją producentów okien, ale wpływać na optymalizację kosztów i automatyzację a co za tym idzie efektywność produkcji.

WinDoor-tech daje polskim oraz zagranicznym firmom możliwość zaprezentowania coraz bardziej wydajnych i energooszczędnych technologii i przekonania do nich producentów stolarki otworowej wystawiających się w tym samym czasie na targach Budma.

Mateusz Szymczak, dyrektor targów WinDoor-tech: Poprzednie edycje WinDoor-tech pokazały nam, że pomysł wyłonienia specjalnej strefy wystawienniczej dla sektora branży otworowej i zorganizowania niezależnych targów w synergii z Budmą, był jak najbardziej trafiony. WinDoor-tech to obecnie jedyne w Polsce spotkanie dla profesjonalistów tej stale rozwijającej się branży. Szczególnie duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzają rynkowe premiery, które z dumą prezentują na swoich stoiskach wystawcy. Producenci muszą dziś sprostać wyjątkowo surowym normom technicznym – targi pozwalają zmierzyć się z konkurencją a także zdobyć międzynarodowe rynki. Polskie firmy są coraz bardziej liczącym się eksporterem stolarki budowlanej. Produkcja stolarki rośnie od pięciu lat, a okna i drzwi "made in Poland" są montowane w domach, biurach czy szkołach w ponad 120 krajach.

Na targach Windoor-tech 2019 nie zabraknie liderów branży. Udział w najbliższej edycji potwierdzili już m.in.: ELUMATECFELDERKABAN MAKINAMC DIAMOZCELIK POLSKAPRESSTA, SADOWSKISCM GROUP POLSKATEKNIKAURBANWEGOMAYILMAZ

Zakres tematyczny:

okna, drzwi, bramy, fasady,

Systemy konstrukcyjne i systemy profili

Systemy do okien

Systemy do bram

Systemy do drzwi

Systemy do ogrodów zimowych

Inne systemy

Półfabrykaty

Półfabrykaty do fasad

Półfabrykaty do okien

Półfabrykaty do bram

Półfabrykaty do drzwi

Półfabrykaty do ogrodów zimowych

Półfabrykaty do innych konstrukcji

Materiały, środki pomocnicze

Powłoki

Kleje

Środki uszczelniające

Materiały ścierne

Środki czyszczące

Inne

Szyby i produkty ze szkła

Szyby zespolone

Szyby przeciwsłoneczne

Szyby dźwiękoszczelne

Szyby antywłamaniowe - bezpieczne

Szyby kuloodporne

Szyby ognioodporne

Szyby strukturalne

Szyby ozdobne

Inne

Okucia, technika mocowania, technika zabezpieczeń

Okucia

Technika mocowania

Technika zabezpieczeń

Sterowanie i napędy

Technika zacieniania i wentylacji

Technika zacieniania

Technika wentylacji

Maszyny, urządzenia i narzędzia

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki szkła

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki aluminium

Inne maszyny, urządzenia i narzędzia

Technika magazynowania i transportu

Technika pomiarowa

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna