Złoty Medal Wybór Konsumentów dla FIMTEC Polska

Zgrzewarka kształtowa SL4 FF EVO, która dostała Złoty Medal MTP na targach WinDoor-tech, otrzymała również największą ilość głosów w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumenta.

To właśnie zdaniem zwiedzających targi oraz konsumentów Zgrzewarka Kształtowa SL4 FF EVO jest najlepszym produktem w gronie tych, które otrzymały Złoty Medal na targach WinDoor-tech 2017.

Zwycięski produkt otrzymał 56,06 % wszystkich głosów.

Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży maszyn, narzędzi i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i fasad. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

GRATULUJEMY!

Zgrzewarka kształtowa SL4 FF EVO
GRAF SYNERGY S.R.L., Włochy
Zgłaszający: FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o., Sp.k., Wysogotowo

Robot SL4-FF-EVO łączy kształtowo profile PVC o dowolnych kształtach i bardzo różnych powierzchniach (folie, nakładki ALU, forniry etc.) uzyskując zaokrąglenie zewnętrznej tylnej krawędzi w zgrzanym narożu - jest obecnie jedyną taką propozycją na rynku. Pozwala łączyć profile bez konieczności ich późniejszego oczyszczania, co bardzo ułatwia i skraca proces produkcji. Maszyna pozwala produkować stolarkę o bardzo wysokich parametrach jakościowych, co daje możliwość lepszego pozycjonowania produktów i uzyskiwania większych marż przez producentów stolarki otworowej.

Wstecz

Współpraca Medialna