Złoto nie dla zuchwałych, ale dla najlepszych

Któż nie słyszał o klasyce gatunku jakim był film "Złoto dla zuchwałych". Na targach Windoor-tech złoto jest jednak przede wszystkim dla najlepszych. Tacy właśnie są laureaci jednej z najbardziej prestiżowych nagród - Złotego Medalu MTP.

Produkt, który otrzymuje Złoty Medal MTP powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie, wykonany ze znakomitej jakości materiałów i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.

Rocznie o ten tytuł startuje blisko 500 produktów. Są one poddane wnikliwej analizie ekspertów zasiadających w jury. To wybitne postacie związane z wybranymi dziedzinami gospodarki. Nagroda przyznawana jest najlepszym produktom spełniającym regulaminowe kryteria. Złoty Medal MTP to gwarancja prestiżu i wyjątkowości. Nagrodzone nim produkty stają się rozpoznawalne na polskich i międzynarodowych rynkach. Jak przyznają nagrodzeni Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W ubiegłym roku Złoty Medal MTP na targach Windoor-tech otrzymały: Linia zgrzewająco-czyszcząca typu Turbo S-line z technologią ContourLine Classic, Piła dwugłowicowa PRECISION EMMEGI GROUP, Zgrzewarka kształtowa SL4 FF EVO.

Więcej o nagrodzonych produktach moża przyczytać >> Strefie Wystawcy

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy tylko do 30 listopada 2018 r.! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w >> Strefie Wystawcy.

Wstecz

Współpraca Medialna