Zapraszamy na targi BUDMA 2018

Najbliższa edycja targów WINDOOR-TECH odbędzie się na poczatku 2019 roku. W tym roku zapraszamy w dniach: 30 stycznia - 2 lutego 2018 na targi BUDMA.

Targi BUDMA to od wielu lat wizytówka poznańskich targów. Inspirują, dostarczają fachowej wiedzy z zakresu budownictwa i architektury, a także sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Odwiedza je rokrocznie ponad 45 tysięcy profesjonalistów z całego świata. BUDMA jest miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 800 wystawców, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych – podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów.

Handlowcy mogą skorzystać z międzynarodowego programu HOSTED BUYERS oraz uczestniczyć w kontraktacjach w ramach DNIA DYSTRYBUTORA.

Z myślą o architektach przygotowywane jest FORUM ARCHITEKTURY ze specjalnie wyznaczoną ścieżką zwiedzania ArchiStrada, spotkaniami z wybitnymi architektami (w latach ubiegłych gośćmi BUDMY byli m.in. Robert Konieczny, Tomasz Konior, Fernando Menis, Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki oraz Alberto Veiga), debatą architektoniczną, warsztatami i konkursem dla młodych architektów.

Wykonawcy w STREFACH FACHOWCA mogą przetestować innowacyjny sprzęt budowlany, narzędzia i materiały, a także wziąć udział w licznych konkursach i zawodach.

Z kolei najbardziej designerskie propozycje produktowe zaprezentowane zostaną w unikatowej strefie Design 4 Senses, która uruchomi wszystkie zmysły targowych gości. Ponadto podczas MONTERIADY poznają prawidłowe techniki montażowe. Inwestorzy mogą czerpać wiedzę na temat wymogów legislacyjnych, dobrych praktyk oraz zagadnień ekonomicznych podczas licznych konferencji, debat i seminariów z udziałem autorytetów z branży.

Wyjątkowym miejscem na targach jest ekspozycja KLUBU PREMIER BUDMA, gdzie prezentowane są absolutne nowości rynkowe po raz pierwszy pokazywane na targach w Polsce.

Więcej: www.budma.pl

Wstecz

Współpraca Medialna