Kolejna edycja przed nami - zapraszamy!

Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.

Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech odbywają się przy Międzynarodowych  Targach Budownictwa i Architektury BUDMA tworząc tym samym największy salon stolarki otworowej w Polsce.

Ubiegła edycja targów stanowiła prezentację najnowszej oferty blisko 1000 producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych z każdej dziedziny branży, nowości produktowych, technologicznych i usługowych, a także premierowych odsłon i produktów wyróżnionych prestiżową nagrodą Złotego Medalu MTP.

W programie targowym znalazły się wydarzenia dedykowane reprezentantom handlu, architektom i projektantom, jak również inwestorom i fachowcom. Odbyło się Forum Gospodarcze, w ramach, którego toczyła się szeroka debata o nadchodzącej koniunkturze w budownictwie oraz poruszono tematy nowych przepisów w prawie budowlanym, zamówieniach publicznych oraz kwestie dotyczące programu „mieszkanie+”,

Pierwszy dzień targów – Dzień Dystrybutora – dedykowany był handlowcom i służył przede wszystkim prowadzeniu rozmów biznesowych w komfortowych warunkach.

Fachowcy natomiast mieli okazję, aby w praktyce wypróbować najnowsze rozwiązania technologiczne w Strefie Fachowca, zobaczyć najlepsze sposoby montażu nowoczesnej stolarki otworowej, a podczas Monteriady, wziąć udział w zawodach dekarskich oraz zobaczyć mistrzowskie pokazy posadzkarzy i parkieciarzy.

Natomiast na przestrzeni targów WinDoor-tech stanęła „Fabryka Okien na Żywo”. To pełnowymiarowy, zaawansowany park maszyn produkujący w czasie rzeczywistym okna i drzwi z aluminium. Wszystkie wyprodukowane tam okna zostały przeznaczone na cel charytatywny.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa, znajdzie na targach coś wyjątkowego, czego potrzebuje do dalszego rozwoju własnej firmy, podniesienia swoich kwalifikacji oraz zaproponowania klientom najlepszych rozwiązań.

Wstecz

Współpraca Medialna