Co w tym roku pokaże Fabryka Okien na Żywo?

W tym roku "Fabryka Okien na Żywo", w czasie czterech dni targów, produkować będzie nowoczesne okna z aluminium. O tym, co będzie można zobaczyć na linii produkcyjnej opowiadają Partnerzy wydarzenia:

elumatec.jpg

Waldemar Lis, Prezes Zarządu Elumatec Polska:

Zwiedzający będą mieli okazję do obserwowania cegło procesu produkcji okien aluminiowych na najnowocześniejszych, innowacyjnych maszynach elumatec. Fabrykę wyposażymy w najlepsze 5-osiowe centrum obróbcze SBZ 151, dwugłowicową  piłę DG 244 z wysuwanymi tarczami od dołu, najnowsze 4-osiowe centrum SBZ 122/74, automat do cięcia profili aluminiowych SBZ 616, zagniatarkę EP 124 o największej na rynku sile zaciskania -7ton oraz system logistyczno- transportowy fimry Stürtz i elumatec.

mariusz_kolodziej_kadr.jpg

pilkington_logo.png

Mariusz Kołodziej Dyrektor Sprzedaży Szkła Architektonicznego Pilkington Europa Wschodnia

Do Fabryki Okien na Żywo przekazaliśmy izolacyjne dwukomorowe szyby zespolone Pilkington Insulight™ Therm Triple. W ich skład wchodzą dwie szyby niskoemisyjne zapobiegające ucieczce ciepła z pomieszczeń, pozwalając jednocześnie na przenikanie energii słonecznej do wnętrza budynku. Wykorzystanie tych przeszkleń w budynku nie tylko poprawi komfort w pomieszczeniach, ale i obniżają koszty ogrzewania.

klaudia_waszkowiak.png

winkhaus.png

Klaudia Mendyka-Waszkowiak, Kierownika Działu Marketingu Winkhaus Polska:

W Fabryce Okien na Żywo będzie można zobaczyć okucie activPilot Select, które wyróżnia łatwość montażu i regulacji. Okucie nie wymaga specjalnych nawierceń ani frezowań w profiu. Punkty ryglowania mogą być usytuowane blisko naroży okna, gwarantując większą stabilność i zabezpieczenie przed włamaniem. Okucie schowane w całości w suchej komorze zabezpie cza okna przed przemarzaniem ze względu na brak styku z wnętrzem pomieszczenia. Nadaje się także do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach akustycznych. Jego dodatkowym atutem jest estetyka.

jacek_meller-dyrektor_ds-handlowych_ponz

 

 

ponzio.png

Jacek Meller, Dyrektor ds. Handlowych Ponzio:

Do „Fabryki Okien na Żywo” dostarczymy innowacyjne rozwiązania systemowe przeznaczone do wyprodukowania podczas prezentacji na targach WinDoor-tech stolarki aluminiowej. (...) Zastosowane produkty spełniają rygorystyczne wymogi energooszczędności. Możemy zapewnić, że okna wykonane w naszych systemach będą służyć przez długie lata ze względu na swą niezawodność, trwałość, komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz estetykę.


dr_marek_piechocki.png

 

 


mirox.png

Dr Marek Piechocki, Dyrektor Mirox:

Zaangażowaliśmy się w projekt Fabryki Okien na Żywo z dwóch powodów: po pierwsze jest to wspaniała forma połączenia biznesu z akcją dobroczynną organizowaną od lat przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Po drugie jesteśmy przekonani, że stolarka aluminiowa prawdziwy rozwój ma jeszcze przed sobą. Coraz większe przeszklenia projektowane w celach estetycznych połączone z coraz lepszymi współczynnikami projektowanymi w celach ekonomicznych, to kierunek przyszłości.

mariusz_megier.png

orgadata.png

Mariusz Megier, Prezes Zarządu Orgadata East Europe:

Fabryka Okien na Żywo to unikatowe wydarzenie branżowe, które stanowi okazję do zapre zentowania możliwości programu LogiKal w praktyce. LogiKal® 11 – Najnowsza, całkowicie interaktywna i wydajna wersja najpopularniejszego progra mu do projektowania stolarki otworowej. Infoserver - to rewolucyjny system zarządzania projektami, który całkowicie eliminuje potrzebę korzystania z materiałów drukowanych. Rozwijana przez fimę Orgadata koncepcja bezpapierowej produkcji to oszczędność czasu, optymalizacja kosztów, a przede wszystkim gwarancja sprawnego przepływu informacji podczas pracy nad projektem.

 

online.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact