Aktualności
08.11.2018
Długi proces starań branży stolarki budowlanej o utworzenie zawodu montera stolarki budowlanej zakończył się sukcesem.To kamień milowy na drodze do tego, aby w szkołach branżowych powstały klasy o profilu „monter stolarki budowlanej”, a na rynku pojawili się pierwsi absolwenci. Targi Windoor-Tech z pewnością będą dla nich skarbnicą praktycznej wiedzy o nowoczesnych technologiach w tej branży.

[ więcej ]


05.11.2018
WinDoor-tech daje polskim oraz zagranicznym firmom możliwość zaprezentowania coraz bardziej wydajnych i energooszczędnych technologii. Kluczem do sukcesu jest przekonanie do nich producentów stolarki otworowej wystawiających się w tym samym czasie na targach Budma.

[ więcej ]


23.10.2018
Podczas zakończonego 18 października Forum Stolarki na PGE Narodowym w Warszawie ćwierć tysiąca przedstawicieli branży dzięki prelekcjom, debatom oraz nieformalnym spotkaniom wymieniło się doświadczeniami, opiniami i informacjami. Taką okazją będą także wkrótce targi Windoortech i Budma. Wielu uczestników Forum już potwierdziło swoją obecność w Poznaniu.

[ więcej ]


22.10.2018
Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

[ więcej ]


10.10.2018
Któż nie słyszał o klasyce gatunku jakim był film "Złoto dla zuchwałych". Na targach Windoor-tech złoto jest jednak przede wszystkim dla najlepszych. Tacy właśnie są laureaci jednej z najbardziej prestiżowych nagród - Złotego Medalu MTP.

[ więcej ]


05.10.2018
Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

[ więcej ]


10.09.2018
...czas dla wystawców na najlepsze warunki lokalizacyjne i cenowe

[ więcej ]


06.09.2018
Produkcja okien i drzwi w Polsce wzrosła o 4,5 proc. do 11,5 mln sztuk w I półroczu 2018 roku – wynika z najnowszego biuletynu Centrum Analiz Branżowych

[ więcej ]


Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact