Aktualności
20.03.2019
Znamy już wyniki głosowania konkursu Złoty Medal - Wybór konsumentów. Ich zdaniem najlepszym produktem minionej edycji targów jest...

[ więcej ]


21.02.2019
Tegoroczne, rekordowe WinDoor-tech stały się też imponującym planem filmowym. Ekipa telewizyjna Grupy MTP była z kamerą wszędzie tam, gdzie coś się działo. Dzięki naszym wystawcom i odwiedzającym targi profesjonalistom, na nadmiar wrażeń nie można było narzekać. Zapraszamy na krótki, ale dynamiczny film!

[ więcej ]


19.02.2019
To był kolorowy festiwal najnowszych rozwiązań dla budownictwa. Prawie 1000 wystawców z 30 krajów zaprezentowało swoją flagową ofertę podczas targów Budma i WinDoor-tech 2019. Nowoczesne maszyny, roboty, specjalistyczne dźwigi przyciągnęły blisko 50 tysięcy profesjonalistów.

[ więcej ]


18.02.2019
Kluczem do sukcesu wystawców WinDoor-tech jest przekonanie do swoich rozwiązań producentów stolarki, których ekspozycje towarzyszą odbywającym się w tym czasie targom Budma. Prezentujemy opinie liderów branży.

[ więcej ]


18.02.2019
Nagrodzone statuetką Acanthus Aureus stoisko firmy Imac było często odwiedzane podczas WinDoor-tech 2019. - Przychodzą na stoisko, nie tylko klienci z Polski, ale z zagranicy, szczególnie silny jest rynek ukraiński. Odwiedziła nas delegacja czołowych producentów ukraińskich - mówi Konrad Musiał z Imac.

[ więcej ]


18.02.2019
- Trendem w naszej branży jest łączenie procesów. Do tej pory odbywały się one z pomocą dwóch, trzech maszyn. Dążymy do tego aby w ramach jednego urządzenia te procesy łączyć. Wychodzimy z założenia, że wszystko co robimy, robimy dla naszych klientów. Tych na targach WinDoor-tech jest sporo - mówi Waldemar Lis, prezes Elumatec.

[ więcej ]


15.02.2019
Po czterech intensywnych dniach targi WinDoor-tech dobiegły końca. Przez ten krótki czas teren Międzynarodowych Targów Poznańskich przypominał miasteczko pełne nowoczesnych maszyn, technologicznych nowinek i tłumów zainteresowanych mieszkańców.

[ więcej ]


15.02.2019
-W ciągu 10 lat istnienia naszej firmy, w branży stolarki otworowej coraz bardziej zauważalna jest zaawansowana technologia, rozwinęła się też automatyzacja. W tej edycji zdobyliśmy czwarty w historii naszej firmy Złoty Medal MTP - mówi Tomasz Rybka, prezes R&D Tech.

[ więcej ]


Współpraca Medialna