Aktualności
02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


23.05.2019
Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiej branży stolarki budowlanej. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Nie mogło tam zabraknąć załogi targów Windoor-tech i Budmy.

[ więcej ]


20.03.2019
Znamy już wyniki głosowania konkursu Złoty Medal - Wybór konsumentów. Ich zdaniem najlepszym produktem minionej edycji targów jest...

[ więcej ]


21.02.2019
Tegoroczne, rekordowe WinDoor-tech stały się też imponującym planem filmowym. Ekipa telewizyjna Grupy MTP była z kamerą wszędzie tam, gdzie coś się działo. Dzięki naszym wystawcom i odwiedzającym targi profesjonalistom, na nadmiar wrażeń nie można było narzekać. Zapraszamy na krótki, ale dynamiczny film!

[ więcej ]


19.02.2019
To był kolorowy festiwal najnowszych rozwiązań dla budownictwa. Prawie 1000 wystawców z 30 krajów zaprezentowało swoją flagową ofertę podczas targów Budma i WinDoor-tech 2019. Nowoczesne maszyny, roboty, specjalistyczne dźwigi przyciągnęły blisko 50 tysięcy profesjonalistów.

[ więcej ]


18.02.2019
Kluczem do sukcesu wystawców WinDoor-tech jest przekonanie do swoich rozwiązań producentów stolarki, których ekspozycje towarzyszą odbywającym się w tym czasie targom Budma. Prezentujemy opinie liderów branży.

[ więcej ]


18.02.2019
Nagrodzone statuetką Acanthus Aureus stoisko firmy Imac było często odwiedzane podczas WinDoor-tech 2019. - Przychodzą na stoisko, nie tylko klienci z Polski, ale z zagranicy, szczególnie silny jest rynek ukraiński. Odwiedziła nas delegacja czołowych producentów ukraińskich - mówi Konrad Musiał z Imac.

[ więcej ]


18.02.2019
- Trendem w naszej branży jest łączenie procesów. Do tej pory odbywały się one z pomocą dwóch, trzech maszyn. Dążymy do tego aby w ramach jednego urządzenia te procesy łączyć. Wychodzimy z założenia, że wszystko co robimy, robimy dla naszych klientów. Tych na targach WinDoor-tech jest sporo - mówi Waldemar Lis, prezes Elumatec.

[ więcej ]


Współpraca Medialna