W 2019 roku są z nami

    
 Aktualności
16.01.2019
Tylko do 18 stycznia wystawcy mogą zgłaszać premierowe produkty, które zostaną zaprezentowane zwiedzającym ekspozycję WinDoor-tech. To jeden z głównych magnesów przyciągających gości targowych. Aż 83 proc. osób wskazuje rynkowe nowości jako najważniejszy powód odwiedzin imprez wystawienniczych.

[ więcej ]


15.01.2019
Na stoisku firmy R&D Tech będzie można dowiedzieć się więcej o nagrodzonym Złotym Medalem MTP 4 –osiowym centrum obróbczym COMET X4. Produkt przeznaczony jest do obróbki profili z aluminium, PVC, stopów lekkich lub stali do 2 mm grubości.

[ więcej ]


14.01.2019
SBZ 122/75 to 5-osiowe centrum obróbcze, które dzięki połączeniu wszechstronności, prędkości i inteligentnej technologii wytycza nowe standardy w branży. To kolejny złoty medalista MTP.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi dla branży stolarki budowlanej

Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i przedstawiciele środowisk naukowych.

Branża stolarki okiennej to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Na krajowym rynku działa już ponad dwa tysiące producentów okien, którzy stale kreują nowe trendy zaskakując nie tylko rozwiązaniami designerskimi, ale przede wszystkim technologicznymi. Wystawcy Windoor-tech muszą tym wyzwaniom sprostać. Ich oferta prezentowana na targach nie tylko musi podążać za fantazją producentów okien, ale wpływać na optymalizację kosztów i automatyzację a co za tym idzie efektywność produkcji.

WinDoor-tech daje polskim oraz zagranicznym firmom możliwość zaprezentowania coraz bardziej wydajnych i energooszczędnych technologii i przekonania do nich producentów stolarki otworowej wystawiających się w tym samym czasie na targach Budma.

Mateusz Szymczak, dyrektor targów WinDoor-tech: Poprzednie edycje WinDoor-tech pokazały nam, że pomysł wyłonienia specjalnej strefy wystawienniczej dla sektora branży otworowej i zorganizowania niezależnych targów w synergii z Budmą, był jak najbardziej trafiony. WinDoor-tech to obecnie jedyne w Polsce spotkanie dla profesjonalistów tej stale rozwijającej się branży. Szczególnie duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzają rynkowe premiery, które z dumą prezentują na swoich stoiskach wystawcy. Producenci muszą dziś sprostać wyjątkowo surowym normom technicznym – targi pozwalają zmierzyć się z konkurencją a także zdobyć międzynarodowe rynki. Polskie firmy są coraz bardziej liczącym się eksporterem stolarki budowlanej. Produkcja stolarki rośnie od pięciu lat, a okna i drzwi "made in Poland" są montowane w domach, biurach czy szkołach w ponad 120 krajach.

Na targach Windoor-tech 2019 nie zabraknie liderów branży. Udział w najbliższej edycji potwierdzili już m.in.: ELUMATEC, FELDER, KABAN MAKINA, MC DIAM, OZCELIK POLSKA, PRESSTA, SADOWSKI, SCM GROUP POLSKA, TEKNIKA, URBAN, WEGOMA, YILMAZ

Zakres tematyczny:

okna, drzwi, bramy, fasady,

Systemy konstrukcyjne i systemy profili

Systemy do okien

Systemy do bram

Systemy do drzwi

Systemy do ogrodów zimowych

Inne systemy

Półfabrykaty

Półfabrykaty do fasad

Półfabrykaty do okien

Półfabrykaty do bram

Półfabrykaty do drzwi

Półfabrykaty do ogrodów zimowych

Półfabrykaty do innych konstrukcji

Materiały, środki pomocnicze

Powłoki

Kleje

Środki uszczelniające

Materiały ścierne

Środki czyszczące

Szyby i produkty ze szkła

Szyby zespolone

Szyby przeciwsłoneczne

Szyby dźwiękoszczelne

Szyby antywłamaniowe - bezpieczne

Szyby kuloodporne

Szyby ognioodporne

Szyby strukturalne

Szyby ozdobne

Okucia, technika mocowania, technika zabezpieczeń

Okucia

Technika mocowania

Technika zabezpieczeń

Sterowanie i napędy

Technika zacieniania i wentylacji

Technika zacieniania

Technika wentylacji

Maszyny, urządzenia i narzędzia

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki szkła

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych

Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki aluminium

Inne maszyny, urządzenia i narzędzia

Technika magazynowania i transportu

Technika pomiarowa

[ Wstecz ]W tym samym czasie


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact