W 2019 roku są z nami

    
 Aktualności
23.05.2019
Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiej branży stolarki budowlanej. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Nie mogło tam zabraknąć załogi targów Windoor-tech i Budmy.

[ więcej ]


20.03.2019
Znamy już wyniki głosowania konkursu Złoty Medal - Wybór konsumentów. Ich zdaniem najlepszym produktem minionej edycji targów jest...

[ więcej ]


21.02.2019
Tegoroczne, rekordowe WinDoor-tech stały się też imponującym planem filmowym. Ekipa telewizyjna Grupy MTP była z kamerą wszędzie tam, gdzie coś się działo. Dzięki naszym wystawcom i odwiedzającym targi profesjonalistom, na nadmiar wrażeń nie można było narzekać. Zapraszamy na krótki, ale dynamiczny film!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi dla branży stolarki budowlanej

Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i przedstawiciele środowisk naukowych.

Branża stolarki okiennej to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Na krajowym rynku działa już ponad dwa tysiące producentów okien, którzy stale kreują nowe trendy zaskakując nie tylko rozwiązaniami designerskimi, ale przede wszystkim technologicznymi. Wystawcy Windoor-tech muszą tym wyzwaniom sprostać. Ich oferta prezentowana na targach nie tylko musi podążać za fantazją producentów okien, ale wpływać na optymalizację kosztów i automatyzację a co za tym idzie efektywność produkcji.

WinDoor-tech daje polskim oraz zagranicznym firmom możliwość zaprezentowania coraz bardziej wydajnych i energooszczędnych technologii i przekonania do nich producentów stolarki otworowej wystawiających się w tym samym czasie na targach Budma.

Mateusz Szymczak, dyrektor targów WinDoor-tech: Poprzednie edycje WinDoor-tech pokazały nam, że pomysł wyłonienia specjalnej strefy wystawienniczej dla sektora branży otworowej i zorganizowania niezależnych targów w synergii z Budmą, był jak najbardziej trafiony. WinDoor-tech to obecnie jedyne w Polsce spotkanie dla profesjonalistów tej stale rozwijającej się branży. Szczególnie duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzają rynkowe premiery, które z dumą prezentują na swoich stoiskach wystawcy. Producenci muszą dziś sprostać wyjątkowo surowym normom technicznym – targi pozwalają zmierzyć się z konkurencją a także zdobyć międzynarodowe rynki. Polskie firmy są coraz bardziej liczącym się eksporterem stolarki budowlanej. Produkcja stolarki rośnie od pięciu lat, a okna i drzwi "made in Poland" są montowane w domach, biurach czy szkołach w ponad 120 krajach.

Na targach Windoor-tech 2019 nie zabrało liderów branży. Udział wzięli m.in.: ELUMATEC, FELDER, KABAN MAKINA, MC DIAM, OZCELIK POLSKA, PRESSTA, SADOWSKI, SCM GROUP POLSKA, TEKNIKA, URBAN, WEGOMA, YILMAZ

Zakres tematyczny:

okna, drzwi, bramy, fasady, Systemy konstrukcyjne i systemy profili, Systemy do okien, Systemy do bram, Systemy do drzwi, Systemy do ogrodów zimowych, Półfabrykaty do fasad, Półfabrykaty do okien, Półfabrykaty do bram, Półfabrykaty do drzwi, Półfabrykaty do ogrodów zimowych, Półfabrykaty do innych konstrukcji, Materiały, środki pomocnicze, Powłoki, Kleje, Środki uszczelniające, Materiały ścierne, Środki czyszczące, Szyby i produkty ze szkła, Szyby zespolone, Szyby przeciwsłoneczne, Szyby dźwiękoszczelne, Szyby antywłamaniowe - bezpieczne, Szyby kuloodporne, Szyby ognioodporne, Szyby strukturalne, Szyby ozdobne, Okucia, technika mocowania, technika zabezpieczeń, Okucia, Technika mocowania, Technika zabezpieczeń, Sterowanie i napędy, Technika zacieniania i wentylacji, Technika zacieniania, Technika wentylacji, Maszyny, urządzenia i narzędzia, Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki szkła, Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna, Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki tworzyw sztucznych, Maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki aluminium, Inne maszyny, urządzenia i narzędzia, Technika magazynowania i transportu, Technika pomiarowa


[ Wstecz ]W tym samym czasie


Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Współpraca Medialna