Opinie o targach

mgr inż. Edytą Kosiak. Gluetechnika
Uczestnictwo w targach pozwoliło nam dotrzeć do nowych klientów z Polski i z Zagranicy. Staraliśmy się poprzez bezpośredni kontakt z klientem przedstawić nasze zalety, jako rodzimej firmy. Jako producent urządzeń do oklejania profili i topienia kleju podejmujemy się również trudnych zadań, takich jak produkcja maszyn do oklejania  folią PVC paneli bram garażowych oraz laminacji blachy o szerokości 1250 mm. W swojej ofercie posiadamy także duży asortyment części zamiennych, takich jak: głowice klejowe, węże, pompy, filtry itp., co znacznie usprawnia nasz serwis.

Ilość osób odwiedzających nasze stanowisko przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Efekty uczestnictwa w targach już są bardzo wymierne w postaci podpisanych nowych umów handlowych
.

___________________________________________________

Grzegorz Pączek oraz Marcel Chwolik.Primo Profile 
W tym roku postawiliśmy na multimedialność naszego stoiska. Przełożyło się to na fakt, że na naszym stoisku nie prezentowaliśmy fizycznie wielu produktów – mimo to, zainteresowani Klienci mogli otrzymać komplet informacji o naszych nowościach. Pomimo obaw o frekwencję na Targach Windoor-Tech, gdyż z roku na rok maleje ilość wystawców z naszej branży, byliśmy mile zaskoczeni ilością odwiedzających. Oczywiście czas Targów to także okazja do zacieśniania relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami, którym jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

___________________________________________________


Marek Bętkowski, kierownik działu sprzedaży. SCM Group Polska
Na targach jesteśmy od wielu lat, ponieważ w ofercie posiadamy kilka zaawansowanych maszyn do produkcji okien. W tym roku postawiliśmy także na maszyny tradycyjne i był to strzał w dziesiątkę. Okazało się, że wielu mniejszych producentów stolarki budowlanej oczekiwało na targach takiej oferty. Główną maszyną na stoisku było kompaktowe centrum kątowe (czopiarko-profilarka) DOGMA.

Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania, a i rozmowy były treściwsze niż w ubiegłych latach. Rozmawialiśmy z klientami mocno sprecyzowanymi i określonymi na konkretne rozwiązania. Mam nadzieję, że część tych rozmów zakończy się sprzedażą maszyn.

___________________________________________________


Karolina Czarnecka. Grupa HOMAG
Przy naszym stoisku nr 1 w hali numer 9 mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firm z całej Polski. Odwiedzający targi to przede wszystkim potencjalni klienci. Nie zabrakło jednakże stałych klientów, chcących wzbogacić swoją wiedzę dotycząca konkretnych maszyn, jak również zainwestować w kolejne. Niewątpliwie frekwencja i zainteresowanie odwiedzających spełniło nasze oczekiwania. Prezentowaliśmy kompleksową ofertę maszyn do obróbki drewna z uwzględnieniem najnowszych trendów i zapotrzebowania każdego odwiedzającego tegoroczne targi. W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości oraz poszerzenia swojej dotychczasowej wiedzy do dyspozycji każdego klienta byli handlowcy. Dla naszej firmy  każdy klient to jednostka indywidualna, która potrzebuje odrębnego, fachowego wsparcia i doradztwa w zakresie dopasowania maszyny do swoich potrzeb. Zadowolony klient to zadowolony pracownik Homag Polska.

___________________________________________________


Andrzej Szarycki. GRYFITLAB 
To nasza pierwsza obecność na tegorocznych targach WinDoor-tech w charakterze wystawcy. Imprezę uznajemy za udaną. Zanotowaliśmy bardzo dużą ilość zwiedzających. Jedno co można podkreślić to dość niefortunny termin wystawy, wyraźnie kolidujący z targami BAU w Monachium. Nie mam natomiast żadnych uwag, co do organizacji Targów oraz atmosfery panującej w ich trakcie. 

Zainteresowanie oceniam jako duże. Cieszy fakt, że wielu zwiedzających z różnych źródeł słyszało wcześniej o naszym laboratorium. Byli również tacy, dla których informacja o realnej alternatywie w zakresie wyboru rzetelnego partnera w badaniach ogniowych i akustycznych była dużym zaskoczeniem. Jestem głęboko przekonany, że z wieloma z tych osób spotkamy się niebawem przy okazji przeprowadzanych u nas badań.

___________________________________________________


Sławomir Pichit. Leitz Polska 
Targi w Poznaniu jak zwykle pokazały swoją siłę, a ilość zwiedzających potwierdziła nasze oczekiwania. Liderzy rynku okienno-drzwiowego również mieli swoje wystawy dlatego też chętnie odwiedzali nasze stoisko, na którym prezentowaliśmy zestawy narzędzi do produkcji okien i drzwi. Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, zarówno dla mniejszych producentów pracujących na frezarkach, jak i największych graczy na rynku produkujących na automatach i centrach obróbczych CNC.


Artykuł powstał dzięki uprzejmości redakcji wortalu www.Oknonet.pl

[ Wstecz ]