Też jesteś ciekawy jak powstają okna?

ty_tez_jestes_ciekawy_jak_powstaja_okna.

Możesz SPRAWDZIĆ!
Fabryka Okien na Żywo przez cztery dni produkować będzie okna i drzwi z aluminium.

fonz_z_data.png

katalog_wystawcow_budma_windoor-tech.png sprawdz_ceny_biletow.png kup_bilet_on-line.png


Wyprodukowane okna zostaną przekazane na cel charytatywny - pojadą do Fundacji Patria w Imiołkach w Wielkopolsce, gdzie powstaje Integracyjny Ośrodek Jeździecki dla Dzieci i Młodzieży.

Fundacja Patria prowadzi hipoterapię nad jeziorem Lednickim od 2008 roku. Rok rocznie zdobywa dofinansowanie dla dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością. Latem hipoterapia jest częścią programu obozowego dla rodzin zastępczych z całej Polski.

O rozbudowę ośrodka Fundacja zabiega od lat. Został już zaakceptowany plan zagospodarowania przestrzennego oraz rozprowadzone media: prąd, gaz, woda i kanalizacja. Teren jest ogrodzony, a na położenie czekają, obiecane przez sponsorów, tynki. Nadal jednak 800-metrowy budynek, pokryty dachówką, stoi w stanie surowym i cierpliwie czeka na kolejny etap budowy.

- Wstawienie okien będzie krokiem milowym do skończenia inwestycji. Trudno przecenić jego znaczenie – mówi Liliana Sobieska, prezes Fundacji Patria.

W nowym budynku będzie gabinet fizjoterapii, wypożyczalnia sprzętu do ćwiczeń ogólnorozwojowych, miejsca noclegowe oraz wspólne przestrzenie m.in. biblioteka i sala do spotkań integracyjnych.

- Tradycją jest, że okna produkowane w czasie targów WinDoor-tech są przekazywane na cel charytatywny. Ideą Fabryki Okien na Żywo jest promowanie, w formie pełnowymiarowego parku maszynowego, najnowszych technologii dostępnych na rynku. Taka jest między innymi rola targów. Ale nie przeszkadza to, aby produkować pokazowe okna w odpowiednich rozmiarach i później przekazać je instytucjom charytatywnym, które takiej pomocy potrzebują - mówi Konrad Fleśman, dyrektor targów WinDoor-tech.

A co na to Partnerzy?

Producent okien: Dostawca okuć: Dostawca maszyn i narzędzi:
mirox.png

winkhaus.png


sturtz.png

elumatec.png

 

Dostawca profilii:

 

Dostawca szyb:

 

Dostawca oprogramowania:

ponzio.png
pilkington.png orgadata.png elusoft.png

Nadchodzaca edycja Fabryki Okien na Żywo jest czwartą z kolei. Podczas trzech pprzednich wyprodukowano łącznie blisko 350 okien PVC, które zostały przekazane m.in. osobom poszkodowanym podczas powodzi w Bogatyni oraz placówkom opiekuńczo-wychowawczym Caritas i Wiosce Dziecięcej w Brzozowie na Podkarpaciu.

>> Fabryka Okien na Żywo - pawilon 5G:

mapa_windoor-tech_2017_www.jpg>>> ZOBACZ PLAN <<<

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact