Kup okno

pomóż potrzebującym!

To hasło wspólnej dobroczynnej akcji Międzynarodowych Targów Poznańskich i Caritas Diecezjalnych w Polsce. Pieniądze ze sprzedaży stu energooszczędnych okien wysokiej jakości zostaną przekazane, w ramach akcji „Przekaż ciepło”, rodzinom wielodzietnym i osobom starszym, którym brakuje opału na zimę. Cześć pieniędzy wesprze także remont Domu Dziecka w Lesznie, w ramach akcji "Podzielmy się radością".

kup_okno-pomoz_potrzebujacym__film.jpg

Zaplanowana na miesiąc aukcja ruszyła 20 stycznia 2015 na stronie www.aukcjecaritas.pl oraz platformie internetowej www.charytatywni.allegro.pl. Poprzez opcję >> kup teraz będzie można nabyć okno (lub okna) PCV w wybranym przez siebie wymiarze, kolorze i konkurencyjnej cenie.

Wszystkie zakupione okna zostaną następnie wyprodukowane „na żywo” podczas targów BUDMA – WINDOORTECH (10-13 marca 2015) w Poznaniu. W specjalnie zaaranżowanej, wyposażonej w pełnowymiarowy park maszynowy „Fabryce Okien na Żywo” powstaną okna spełniające warunki techniczne normy z 2021 roku.

Stworzenie tej unikalnej przestrzeni możliwe będzie dzięki zaangażowaniu partnerów-sponsorów, firm z branży okiennej takich jak: Adams, Aereco, Aluplast, AFS Federhenn, MFO, Sadowski, Siegenia oraz Stomil Sanok.

Co więcej osoby, które kupią okna podczas aukcji otrzymają zaproszenie do zwiedzania targów i osobiście będą mogły zobaczyć jak produkują się ich okna.

fabryka_okien_na_zywo-002.jpg

Tegoroczna edycja „Fabryki Okien na Żywo” jest trzecią z kolei. Podczas dwóch poprzednich wyprodukowano łącznie ponad 250 okien, które zostały przekazane m.in. osobom poszkodowanym podczas powodzi w Bogatyni oraz placówkom opiekuńczo-wychowawczym Caritas i Wiosce Dziecięcej w Brzozowie na Podkarpaciu. Tym razem pieniądze ze sprzedaży okien, za pośrednictwem Caritasu, również trafią do osób najbardziej potrzebującym ciepła.

Więcej na: www.akcjecaritas.pl, www.windoortech.pl/kupokno, www.charytatywni.allegro.pl.

 


[ Wstecz ]